Monthly Archives: Листопад 2017

Повідомлення депонентам через депозитарну систему

      Коментарі Вимкнено до Повідомлення депонентам через депозитарну систему

Посилання розміщені в порядку направлення повідомлень або інформації через депозитарну систему України. 20.05.2022. Повідомлення для акціонерів ПрАТ “Харківенергозбут” (код ЄДРПОУ 42206328) про внесення змін до порядку денного річних Загальних зборів приватного акціонерного товариства «Харківенергозбут» , які будуть проведені 06 червня 2022 року дистанційно. З текстом повідомлення можна ознайомитись на веб-сайті Центрального депозитарію Публічного акціонерного товариства “Національний депозитарій України” за посиланням… Read more »

Документи

      Коментарі Вимкнено до Документи

Внутрішнє положення про депозитарну діяльність депозитарної установи – Товариства з обмеженою відповідальністю «КІНТО, Лтд» (затверджено 29.01.2021) Зміни до Внутрішнього положення про депозитарну діяльність депозитарної установи – Товариства з обмеженою відповідальністю «КІНТО, Лтд» (затверджено 13.08.2021) Зміни до Внутрішнього положення про депозитарну діяльність депозитарної установи – Товариства з обмеженою відповідальністю «КІНТО, Лтд» (затверджено 12.11.2021) Форми розпоряджень та документів депозитарної установи Тарифи депозитарної… Read more »

Емітентам

      Коментарі Вимкнено до Емітентам

Запрошуємо до співробітництва емітентів! Депозитарна установа ТОВ “КІНТО, ЛТД” пропонує свої послуги з відкриття та обслуговування рахунків у цінних паперах власникам дематеріалізованих цінних паперів. Тарифи на послуги за договором про відкриття рахунків у цінних паперах власникам