Monthly Archives: Листопад 2017

Повідомлення депонентам через депозитарну систему

      Коментарі Вимкнено до Повідомлення депонентам через депозитарну систему

Посилання розміщені в порядку направлення повідомлень або інформації через депозитарну систему України. 30.09.2021. Повідомлення для акціонерів АТ “ЗАлК” (Акціонерне товариство “Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат”) (код ЄДРПОУ 00194122) про дистанційне проведення позачергових загальних зборів акціонерів АТ “ЗАлК”, з текстом якого можна ознайомитись на веб-сайті Центрального депозитарію Публічного акціонерного товариства “Національний депозитарій України” за посиланням 24.09.2021. Повідомлення для акціонерів АТ “ТУРБОАТОМ” (код… Read more »

Документи

      Коментарі Вимкнено до Документи

Внутрішнє положення про депозитарну діяльність депозитарної установи Форми розпоряджень та документів депозитарної установи Тарифи депозитарної установи  Тарифи депозитарної установи щодо забезпечення участі акціонера в загальних зборах, що проводяться дистанційно Інформація про фінансову послугу, яку надає депозитарна установа Перелік документів для відкриття рахунку в цінних паперах фізичній особі Перелік документів для відкриття рахунку в цінних паперах юридичній особі-резиденту Договір про обслуговування… Read more »

Емітентам

      Коментарі Вимкнено до Емітентам

Запрошуємо до співробітництва емітентів! Депозитарна установа ТОВ “КІНТО, ЛТД” пропонує свої послуги з відкриття та обслуговування рахунків у цінних паперах власникам дематеріалізованих цінних паперів. Тарифи на послуги за договором про відкриття рахунків у цінних паперах власникам